2017 m. gegužės 17 d. Ukmergės sporto centro stadione vyko rajono  bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Varžybose dalyvavo 2003 m. ir jaunesnio amžiaus mergaitės ir berniukai, kurie varžėsi keturiose rungtyse: 60 m., 500 m. (mergaitės), 800 m. (berniukai), kamuoliuko metimo, šuolio į tolį. Dalyvavo devynios berniukų ir penkios mergaičių komandos. Geriausius komandinius rezultatus pasiekė miesto pagrindinių mokyklų mergaičių grupėje Užupio pagrindinės mokyklos komanda (mokytojos Daiva Sabaliauskaitė, Zita Bogvilienė), antros - "Šilo" pagrindinės mokyklos mergaitės (mokytojas Rimantas Vadapalas). Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo  – Užupio pagrindinė mokykla  (mokytojos Daiva Sabaliauskaitė, Zita Bogvilienė), antrą - "Šilo" pagrindinė mokykla (mokytojas Ričardas Blažys), trečią – Senamiesčio pagrindinė mokykla (Tomas Striukis). Individualioje įskaitoje daugiausia taškų surinko Elzė Četrauskaitė (Užupio pagrindinė mokykla), Patrikas Stanionis ("Šilo" pagrindinė mokykla). Varžybų vyr. teisėjas Ričardas Blažys.

Kaimo pagrindinių mokyklų mergaičių grupėje daugiausia taškų surinko Vidiškių pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Dalia Tamošauskienė), antroje vietoje  Veprių pagrindinė mokykla (mokytojas Stanislovas Butkevičius), trečioje – Deltuvos pagrindinė mokykla (mokytojas Eugenijus Simonaitis). Berniukų tarpe pirmoje vietoje Vidiškių pagrindinė mokykla (mokytojas Rolandas Baronas), antroje- Pabaisko pagrindinė mokykla (mokytojas Rimantas Gutauskas), trečioje – Deltuvos pagrindinė mokykla (mokytojas Eugenijus Simonaitis). Individualioje įskaitoje daugiausia taškų surinko Diana Marcinkevičiūtė, Ugnius Kančelskis (Vidiškių pagrindinė mokykla).

Kaimo gimnazijų vaikinų grupėje daugiausia komandinių taškų surinko Veprių gimnazija (mokytojas Gintaras Markevičius), antroje – Siesikų gimnazija (mokytojas Egidijus Barčys), trečioje – Taujėnų gimnazija (mokytojas Regimnatas Verbickas). Mergaičių grupėje dalyvavo Taujėnų gimnazija. Individualioje įskaitoje daugiausia taškų surinko Aurėlija Tidikytė (Taujėnų gimnazija), Lukas Paplauskas (Želvos gimnazija).

Varžybų vyr. teisėja Vilija Rutkauskienė.

2017 m. vaikų (2005 m. g. ir jaun.) salės futbolo turnyras

Sporto centro stadione

Dalyviai: Ukmergės SC, Jonavos KKSC, FM „Audra“, Alytaus SRC, Širvintų SM, Vilniaus FM, FK „Girionys“

Lietuvos studentų sambo pirmenybės