2017 m. birželio 8-10 dienomis Šventupėje vyko dziudo skyriaus auklėtinių ir jų tėvelių sportinė stovykla „Sportas - geriausias vaistas nuo visų ligų“. Stovykloje buvo ne tik rungtyniaujama, pramogaujama, bet ir maudomasi upėje.

Šioje stovykloje dalyvavo apie 90 sportininkų ir jų tėvelių, bei sporto mokytojai Artūras Sakas, Eugenijus Simonaitis.

Nuvykus į stovyklavietę sportininkai buvo suskirstyti į 6 būrius: „Mindzės“, „Asfaltas“, „Dziudistai“, „Griaustiniai“, „Barselona“, „Alfa Beta“.

Sportininkai dalyvavo šiose sportinėse rungtyse: futbolo, kvadrato, salės riedulio, laidynės, šaudymo iš pneumatinio ginklo rungtyse. Pirmą vietą iškovojo „Dziudistai“ komanda: Artūras Jakavičius, Tautvydas Didžiokas, Titas Ambrazevičius, Martynas Aukštuolis, Vesta Pikauskaitė, Ugnė Girdenytė. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti prizais ir dovanomis.

Vakarais vykdavo kvadrato, salės riedulio, virvės traukimo rungtyse varžytuvės tarp sportininkų ir jų tėvelių. Pirmąjį vakarą laimėjo tėveliai, o antrąjį vakarą sportininkams pavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą. Taip pat vyko vakaronės prie laužo, leidžiami norų išsipildymo aitvarai, dešrelių, zefyrų kepimas.

Pripučiamu batutu galėjo pasidžiaugti ne tik sportininkai, bet ir Šventupės bendruomenės vaikai.

Stovyklos uždarymą vainikavo saliutai.

Nesibaigus šiai stovyklai, jau visi šurmuliavo apie kitus metus.

Ukmergės sporto centras ir dziudo klubas nuoširdžiai dėkoja Vilmai ir Andriui Gutauskams, už suteiktą pramogą mėgautis pripučiamu batutu, už saliutus UAB „Ukmergės ginklai“ vadovui Arūnui Liukaičiui, „Geras skonis“ kolektyvui už skanų maistą.

20170608_211923.jpg 20170608_212617.jpg 20170609_203239.jpg 20170609_230155.jpg IMGP1403.JPG P70609-185420.jpg

2017 m. vaikų (2005 m. g. ir jaun.) salės futbolo turnyras

Sporto centro stadione

Dalyviai: Ukmergės SC, Jonavos KKSC, FM „Audra“, Alytaus SRC, Širvintų SM, Vilniaus FM, FK „Girionys“