SPORTO ŠAKOS

KREPŠINIS

KREPŠINIS

FUTBOLAS

FUTBOLAS

DZIUDO

DZIUDO

PLAUKIMAS

PLAUKIMAS

TENISAS

TENISAS

ATLETIKA

ATLETIKA

ŠACHMATAI

ŠACHMATAI

 "BIKUVOS" taurė – vaikų krepšinio varžybos, vyksiančios ne tik Ukmergėje, bet ir Kėdainiuose, Utenoje, Kupiškyje, Jonavoje. Nuo 2016 metų spalio iki šių metų gegužės mėnesio, šešios jaunųjų krepšininkų komandos varžėsi dėl UAB „BIKUVOS“PREKYBA įsteigtos taurės ir apdovanojimų. Šią krepšinio šventę organizavo Ukmergės SC sporto mokytojas Vitalijus Martikonis. Penkiose Lietuvos rajonuose varžėsi šešios komandos: Ukmergės SC-1, Ukmergės SC-2, Kėdainių SC, Jonavos KKSC, Utenos DSC ir Kupiškio KKSC. Kurios dviem ratais, namuose ir išvykoje, sužaidė 30 rungtynių. O gegužės 27 ir 28 dienomis visos komandos susirinko Ukmergėje, kur buvo surengti du finalai: didžiajai ir mažajai "BIKUVOS" taurėms laimėti.

Didžiajame finale susitiko Ukmergės SC-2 ir Kėdainių SC auklėtiniai. Po atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo mūsų miesto krepšininkai, nugalėdami varžovus 52:42.

Mažosios taurės finalas buvo taip pat įtemptas ir įdomus. Likusios keturios komandos ( Ukmergės SC-1, Jonavos KKSC, Utenos DSC ir Kupiškio KKSC ) žaidė pusfinalio ir finalines rungtynes. Po sužaistų keturių rungtynių paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai: pirmi – Kupiškio, antri – Jonavos ir dvi trečias vietas pasidalino Ukmergės SC-1 ir Utenos jaunieji krepšininkai.

Finalinių varžybų metu vyko baudų metimų ir tritaškių metimų konkursai. Baudas taikliausiai metė Ukmergės SC auklėtinis Kristupas Varnas, o tritaškius taip pat ukmergiškis – Domantas Stimburys.

Ukmergės SC- 2 ir Kėdainių SC komandos

Visos komandos buvo apdovanotos komandinėmis taurėmis ir asmeniniais medaliais. Taip buvo apdovanoti geriausi turnyro žaidėjų penketai, naudingiausi komandų žaidėjai, geriausiai besiginantys žadėjai.

Mažojo finalo komandos: Ukmergės SC -1, Utenos, Kupiškio ir Jonavos krepšininkai ir treneriai

Pagrindinis varžybų rėmėjas – UAB "BIKUVOS" PREKYBA. Rėmėjai: Ukmergės sporto klubas "MOKAS" ir Ukmergės sporto centras.

Powered by JS Network Solutions