2017 m. birželio 2 d. Šventupės futbolo aikštėje karaliavo merginų futbolas. Lietuvos merginų (2000/2001 m.g.) futbolo 8x8 čempionato finalinėse varžybose dėl medalių kovojo 8 stipriausios Lietuvos merginų futbolo komandos: Ukmergės SC, Utenos „Utenis“, Šiaulių SG-FA, Tauragės SM-FK „Tauras“, Vilniaus MFA „Žalgiris“, Vilniaus MFK „Žalgiris, Mažeikių „Triumfas“ ir Klaipėdos FM. Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Pogrupyje nesusirinkusios nei vieno taško dėl 7-8 vietų susitiko Klaipėdos FM ir Utenos „Utenio“ komandos. Šiose rungtynėse Utenos merginos įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę prieš Klaipėdą rezultatu 6 – 2. Dėl 5-6 vietų susitiko Šiaulių SG-FA ir Mažeikių „Triumfo“ futbolininkės. Šiose rugtynėse stipresnės buvo šiaulietės, kurios nugalėjo rezultatu 4-0. Dėl trečiosios vietos vyko įnirtinga kova. Tauragės futbolininkės po atkaklių rungtynių įveikė Vilniaus MFK „Žalgiris“ komandą rezultatu 1-0 ir pasipuošė bronzos medaliais.

Ukmergės SC futbolininkės dėl aukso medalių susitiko su pajėgia Vilniaus MFA „Žalgiris“ komanda. Šiose rungtynėse tik po pratęsimo Ukmergės SC merginoms pavyko išplėšti pergalę ir tapti Lietuvos merginų futbolo 8x8 čempionėmis.

Geriausia Ukmergės SC žaidėja pripažinta Irina Kvasnickaitė, kuri kovoje dėl pirmosios vietos įmušė abu pergalingus įvarčius. Perspektyviausia žaidėja – Livija Toropovaitė.

Komandą treniruoja sporto mokytojai Vytautas Tutlys ir Darius Petraška.

P6020004.JPG P6020009.JPG P6020014.JPG

• Vas
    Tarptautinis vaikinų krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla