Ukmergės sporto centro plaukimo skyriaus komanda sudaryta iš aštuonių mokinių š.m. gegužės 24 dieną dalyvavo "Atvirose Utenos miesto plaukimo varžybose" kuriose mokiniai rungėsi tarp penkių Lietuvos raj. Ir Latvijos Daugavpils komandų.

Mūsų komanda pasirodė visai neprastai. Mergaičių tarpe 50 m. laisvu stiliumi 2004 m. gim. startavusios Ieva Miškinytė buvo 8-ta, Augustė Daunaravičiūtė 9-ta, Algimantė Ivanauskaitė 11-ta.

Berniukai  50 m. krūtine, 2005 m.gim. Danila Biriukov 4-tas, 2004 m.gim Nojus Patėjūnas 5-tas,  50 m. laisvu stiliumi 2004 m. gim. Karolis Remeika 8-tas, Rapolas Čirba 10-tas.

2004 m.gim. 50 m. laisvu stiliumi grupėje, pats jauniausias dalyvis 2010 m.gim Tomas Miškinis gavo paguodos prizą.

• Vas
    Tarptautinis vaikinų krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla

Dalyviai: Livani (Latvija), Marijampolės ŽSM-I, Vilniaus KM ir Ukmergės SC